Про нас

 Центр безпеки "ZamokCity" - безпека та комфорт вашого будинку.

 

Канал YouTube

Сторінка Facebook

Сторінка INSTAGRAM

 Центр безпеки «Zamok City» - є класичним європейським Locksmith - центром, розташований на одній з центральних транспортних артерій першої столиці України.

Основний принцип нашої роботи - комплексний підхід. Співробітники компанії є експертами в області замкових
технологій і можуть рекомендувати своїм клієнтам саме ту систему захисту будинку, квартири або офісу, яка максимально забезпечить і захистить від кримінального зламу.
Широкий асортимент продукції безпеки з захистом від дублювання і від несанкціонованого виготовлення ключа. Наприклад, продукція ізраїльської компанії Mul-t-Lock (мультилок) або фінський Abloy (аблой) захищені пластиковою карткою з зашифрованим кодом.
Ключі від таких замків можливо виготовити тільки з пред'явленням іменної карти і тільки на фірмовому обладнанні сервісного центру.
Друга категорія захищених замків - це циліндри (секрети), ключі яких виготовляються безпосередньо на заводі виробнику в Австрії, Німеччині або Франції.

Третя категорія замків, яка є, по істині, унікальною - це продукт з технологією Клік (CLIQ).
Циліндри в даній системі мають 100% захист від інтелектуального розтину. Електронна система управління інтегрована в мікрочіп оригінального ключа.
Такий циліндр може бути запрограмований на відкриття і закриття за розкладом. Наприклад, такий ключ може відкривати замок тільки в будні дні з 8 ранку до 8 вечора. Вночі або у вихідні дні він відкривати замок вже не буде. З такого девайса можливо зробити внутрішній аудит: в який час і в який день були відчинені ваші двері. У разі втрати або крадіжки ключа його можна деактивувати і встановити заборону на відкриття вхідних дверей.
Ми виготовляємо оригінальні дублікати ключів: Mul-t-lock classic (мультилок класик), mul-t-lock interactive + (мультилок інтерактив плюс), MT5 +, Abloy protect
(аблой протек і протек 2), Omega (омега), Mottura (Мотура), Stuv (стюф), Construct (конструкт). Надаємо гарантійне та сервісне обслуговування замкової
продукції Мультілок, ABLOY: перекодування замків, проектування і виготовлення системи Майстер-ключ, виготовлення системи з можливісті перекодування замку
«світлофор» і "VIP", виготовлення системи «один ключ для всіх», збірка циліндрів нестандартної довжини (до 160 мм).
Для збереження документів, цінностей, ноутбуків або зброї пропонуємо своїм клієнтам різноманітні моделі сейфів: вбудовані, збройові, меблеві, протипожежні, зламостійкі з кодовими замками або які зачиняються на механічний ключ.

Наша спеціальна пропозиція: установка сигналізації з постановкою на пульт охорони за 48 годин.
Без дротів. Без кодових панелей на стінах, без ключів «таблеток».
Ви зможете контролювати свою квартиру з будь-якої точки планети, де є інтернет: знімати чи встановлювати на охорону, переглядати через мобільний телефон весь аудит подій.
Контролювати температуру в кімнатах, керувати освітленням на вулиці або включати автономне опалення одним дотиком.
А якщо під час вашої відсутності в квартирі станеться задимлення або прорве кран - негайне повідомлення зі звуковим сигналом буде виведено
на екран вашого телефону.

Центр безпеки "ZamokCity" - є діючим членом громадьскої організації
Украінська Локсмайстер Федерація

 

Наш магазин